|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Форма | Прямоугольная |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 170 мм |
| Материал | Пластик |