|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик контейнер для зберігання овочів і фруктів в холодильник Ящик органайзер пластиковий 29,5*14 cm H 17 cm.
Немає в наявності
Артикул: 19639
73 грн
Оптові ціни від 10 одиниць
66 грн
від 10 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Форма | Прямоугольная |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Крышка | нет |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 4.5 л |
| Длина | 295 мм |
| Тип назначения | Корзина контейнер для хранения овощей и фруктов в холодильник Ящик органайзер пластиковый 29,5*14 cm H 17 cm. |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 170 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |