|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий без кришки ММ-3 Ящик для зберігання речей 30*20 cm H 11 cm
Немає в наявності
Артикул: 18320
52 грн
Оптові ціни від 12 одиниць
47 грн
від 12 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Тип | Корзина |
|---|---|
| Длина | 300 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая без крышки ММ-3 Ящик для хранения вещей 30*20 cm H 11 cm |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 110 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | нет |
| Колір | Разные цвета |