|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий з кришкою Ажур Elif Plastik №377 Ящик для зберігання речей Контейнер 33*23 cm H 15 cm 13 л
Немає в наявності
Артикул: 18231
173 грн
200 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
155 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Материал | Пластик |
|---|---|
| Ручки | Есть |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | есть |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 13 л |
| Длина | 330 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая с крышкой Ажур Elif Plastik №377 Ящик для хранения вещей Контейнер 33*23 cm H 15 cm 13 л |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 150 мм |
| Страна производитель | Турция |