|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий з кришкою Ажур Elif Plastik №387 Ящик для зберігання речей Контейнер 28*28 cm H 26 cm 14 л
Немає в наявності
Артикул: 18240
160 грн
186 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
144 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Материал | Пластик |
|---|---|
| Ручки | Есть |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | есть |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 14 л |
| Длина | 280 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая с крышкой Ажур Elif Plastik №387 Ящик для хранения вещей Контейнер 28*28 cm H 26 cm 14 л |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 260 мм |
| Страна производитель | Турция |