|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий з кришкою Ажур Tuffex 8212 Ящик для зберігання речей Контейнер 25*19 cm H 10 cm 4 л
Немає в наявності
Артикул: 18674
111 грн
118 грн
Оптові ціни від 12 одиниць
100 грн
від 12 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Крышка | есть |
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Объем | 4 л |
| Длина | 250 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая с крышкой Ажур Tuffex 8212 Ящик для хранения вещей Контейнер 25*19 cm H 10 cm 4 л |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 100 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Есть |
| Форма | Прямоугольная |