|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий з кришкою Мереживо Elif Plastik №383 Ящик для зберігання речей Контейнер 22*17 H 22 cm 5 л
Немає в наявності
Артикул: 18238
164 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
149 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Тип назначения | Корзина пластиковая с крышкой Кружево Elif Plastik №383 Ящик для хранения вещей Контейнер 22*17 H 22 cm 5 л |
|---|---|
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 220 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | есть |
| Тип | Корзина |
| Объем | 5 л |
| Длина | 220 мм |