|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий з кришкою Senyayla Plastik 2860 Ящик для зберігання речей Контейнер 28*19 cm H 13 cm 6 л
Немає в наявності
Артикул: 18575
140 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
127 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Крышка | есть |
| Тип | Корзина |
| Объем | 6 л |
| Длина | 280 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая с крышкой Senyayla Plastik 2860 Ящик для хранения вещей Контейнер 28*19 cm H 13 cm 6 л |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Есть |
| Форма | Прямоугольная |