|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик відро для прищіпок пластиковий Кошик Senyayla Plastik 2153 Колосок 22,5*17 cm H 13 cm
Немає в наявності
Артикул: 17704
55 грн
Оптові ціни від 12 одиниць
50 грн
від 12 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Колір | Разные цвета |
| Тип | Корзина |
| Длина | 225 мм |
| Тип назначения | Корзина ведро для прищепок пластиковая Корзинка Senyayla Plastik 2153 Колосок 22,5*17 cm H 13 cm |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 130 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Есть |
| Форма | Овальная |