|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Килимок силіконовий для випічки Макаронс 29*26 cm
Немає в наявності
Артикул: 16975
160 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
144 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Тип | Коврик кондитерский |
| Материал | Силикон |
| Колір | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип назначения | Коврик силиконовый для выпечки Макаронс 29*26 cm |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 260 мм |