|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Полиця для ванної пряма пластикова 2-ярусна Olivia Полиця етажерка у ванну кімнату навісна 20*9 H 35 cm
Немає в наявності
Артикул: 19777
140 грн
Оптові ціни від 6 одиниць
127 грн
від 6 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Полки | пластик |
|---|---|
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Высота | 350 мм |
| Состояние | Новое |
| Форма полки | прямая |
| Тип мебели | полка |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Ширина | 200 мм |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Страна производитель | Турция |
| Глубина | 90 мм |
| Тип назначения | Полка для ванной прямая пластиковая 2-ярусная Olivia Полка этажерка в ванную комнату навесная 20*9 H 35 cm |