|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Полиця для ванної пряма пластикова 2-ярусна TP-2014 Полиця етажерка у ванну кімнату навісна 44,5*15 H 40cm
Немає в наявності
Артикул: 19476
242 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
218 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Страна производитель | Турция |
|---|---|
| Глубина | 150 мм |
| Тип назначения | Полка для ванной прямая пластиковая 2-ярусная TP-2014 Полка этажерка в ванную комнату навесная 44,5*15 H 40cm |
| Полки | пластик |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Высота | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Настенный крепеж | Да |
| Форма полки | прямая |
| Тип мебели | полка |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Ширина | 445 мм |
| Корпус (каркас) | пластик |