|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Силіконовий лист килимок для випічки прямокутний з бортиком 30*22 cm H 4 cm
Немає в наявності
Артикул: 19389
160 грн
Оптові ціни від 5 одиниць
143 грн
від 5 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота бортика | 40 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Колір | Разные цвета |
| Тип назначения | Силиконовый противень коврик для выпечки прямоугольный с бортиком 30 * 22 cm H 4 cm |
| Форма | Прямоугольная |