|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Диспенсер бокс для паперових серветок настільний пластиковий GL-01 12 * 10 cm H 17 cm
Немає в наявності
Артикул: 20073
164 грн
Оптові ціни від 8 одиниць
149 грн
від 8 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Материал изготовления | Пластик |
|---|---|
| Ширина | 12 см |
| Вид диспенсера | Бытовой |
| Глубина | 10 см |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Высота | 17 см |
| Колір | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Назначение диспенсера | Для бумажных полотенец, салфеток |