|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кошик пластиковий без кришки ММ-4 Ящик для зберігання речей 37*26 cm H 13 cm
Немає в наявності
Артикул: 18321
92 грн
Оптові ціни від 8 одиниць
84 грн
від 8 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Тип | Корзина |
|---|---|
| Длина | 370 мм |
| Тип назначения | Корзина пластиковая без крышки ММ-4 Ящик для хранения вещей 37*26 cm H 13 cm |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 130 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Крышка | нет |
| Колір | Разные цвета |