|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 37*27/31,5*22 cm H 3 cm
Немає в наявності
Артикул: 05677
48 грн
Оптові ціни від 12 одиниць
44 грн
від 12 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Тип назначения | Поднос пластиковый прямоугольный для столовой Разнос пластмассовый для кафе 37 * 27 / 31,5 * 22 cm H 3 cm |
| Материал | Пластик |
| Колір | Разные цвета |
| Ручки | Есть |
| Длина | 370 мм |