|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 42*30,5/38*27 cm H 2 cm
Немає в наявності
Артикул: 18102
80 грн
Оптові ціни від 8 одиниць
73 грн
від 8 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Форма | Прямоугольная |
|---|---|
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Тип назначения | Поднос пластиковый прямоугольный для столовой Разнос пластмассовый для кафе 42 * 30,5 / 38 * 27 cm H 2 cm |
| Материал | Пластик |
| Колір | Коричневый |
| Ручки | Нет |
| Длина | 420 мм |
| Страна производитель | Китай |