|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 47,5*36,5/41*30,5 cm H 3,3cm
Немає в наявності
Артикул: 18259
114 грн
Оптові ціни від 6 одиниць
103 грн
від 6 одиниць
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Ручки | Есть |
|---|---|
| Длина | 475 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Тип назначения | Поднос пластиковый прямоугольный для столовой Разнос пластмассовый для кафе 47,5 * 36,5 / 41 * 30,5 cm H 3,3cm |
| Материал | Пластик |
| Колір | Разные цвета |